KONST / Litografier / Färglitografi 8605426
nr 860 5426
Färglitografi
Mårten Andersson, 334/360, signerad, motivet: 27x34
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 november 2013
kl 20:58:02
100 kr
700 kr
300 kr
450 kr
600 kr
800 kr